واقعیت مجازی رابا ایکس باکس وان نیز تجربه خواهید کرد!

اولین بازی واقعیت مجازی ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود

این روزها خبرهای زیادی در خصوص دستگاه هدست واقعیت مجازی به گوش می رسد. بسیاری از کمپانی های مختلف در تلاش عرضه این دستگاه کاملا جدید هستند و خوشبختانه، علاقه مندان زیادی نیز منتظر عرضه این محصولات در بازار نشسته اند. اگر خاطران باشد، کمپانی ژاپنی سونی در مراسم کنفرانس توسعه دهندگان بازی های ویدیویی امسال، از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن رونمایی کرد. در آن زمان، جزئیات زیادی در زمینه این محصول یعنی پلی استیشن وی آر منتشر نشد و شرکت سونی بیشتر تمرکز خود را بر روی ساخت عناوین و توسعه این دستگاه جدید قرار داده است. کمپانی رقیب سونی یعنی مایکروسافت نیز هنوز مشغول توسعه و ساخت دستگاه هلولنز می باشد که متاسفانه جزئیات زیادی درباره این محصول واقعیت افزوده نیز در دسترس نیست. از آن جا که تمامی دارندگان کنسول پلی استیشن ۴، در ماه اکتبر سال میلادی جاری قادر به استفاده از دستگاه واقعیت مجازی PlayStation خواهند بود، مایکروسافت باید به فکر کاربران خود باشد و هر چه زودتر دستگاه واقعیت مجازی یا به اصطلاح VR را برای کنسول Xbox One نیز عرضه کند.

بیشتر بخوانید

هدست های واقعیت مجازی،جدیدترین نسل بازی های ویدئویی

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی هم اکنون یکی از جدیدترین آن ها واقعیت مجازی است.واقعیت مجازی تکنولوژی ای است که محیط های تخیلی یا واقعی را بازسازی کرده و انسان گمان میکند درون آن محیط قرار دارد.

برای استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی میتوان از هدست های واقعیت مجازی استفاده کرد.با استقبال خوب افراد از هدست های واقعیت مجازی هم اکنون نمونه های زیادی از آن ها طراحی شده.

بیشتر بخوانید