عینک واقعیت مجازی Winkers VR65

29000 تومان

 ابتدا فیلم ها و بازی های واقعیت مجازی (VR) را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس آن را داخل این دستگاه قرار داده و دستگاه را روی سر خود بگذارید و لذت ببرید.

عینک واقعیت مجازی

موبایل های سازگار با عینک واقعیت مجازی

اضافه به سبد خرید

جزئیات محصول

واقعیت مجازی یکی از فناوری های نوظهور میباشد که محیطی در آن نمایش داده میشود و با قرار گرفتن آن محیط در برابر چشمان کاربر،وی از طریق حرکات سر و دیگر کنترلر ها مانند دسته بازی با محیط داخل آن ارتباط برقرار میکند و انسان فکر میکند در محیطی حقیقی حضور دارد.

ابزار برقراری ارتباط شما با دنیای واقعیت مجازی،عینک واقعیت مجازی یا همان هدست واقعیت مجازی میباشد که امروزه انواع زیادی از آن ها به تولید رسیده اند.

شما با استفاده از عینک واقعیت مجازی VR65 که قیمت مناسب ترین عینک واقعیت مجازی بازار ایران میباشد،می توانید به دنیای واقعیت مجازی وارد شوید.

خرید هدست واقعیت مجازی VR65

برای راه اندازی این عینک فقط کافی است یکی از صدها بازی واقعیت مجازی را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید سپس تلفن همراهتان را درون عینک قرار دهید و از دنیای واقعیت مجازی لذت ببرید

اپلیکیشن های منتشر شده برای این محصول دارای قابلیت چرخش 360درجه هستند.

هدست واقعیت مجازی

امروزه صد ها بازی و فیلم 360درجه واقعیت مجازی برای آندروید و آی او اس منتشر شده است که در Google Play و Apple Store قابل دانلود هستند.

بازی واقعیت مجازیبازی واقعیت مجازی

 

این عینک از اکثر گوشی های آندروید و آی او اس از سایز 4تا6 اینچ پشتیبانی می کند.

خرید هدست واقعیت مجازی

لنز های این هدست از جنس رزین و ضد خش می باشند.قطر لنز های این عینک 34میلی متر است.

خرید هدست واقعیت مجازی

هدست واقعیت مجازی

 در کل این عینک واقعیت مجازی دارای امکانات لازم برای استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی بوده و به علت قیمت مناسب که دارد همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

ارسال نظر

(برای ارسال نظر باید در سایت عضو شوید)

ورود به حساب کابری